درباره ما

بیمه :

انسان از آغاز پیدایش همواره در جستجوی تامین امنیت خود ، خانواده و اموال و دارایی هایش بوده و همیشه تلاش نموده است تا با فراهم نمودن امکانات لازم در حفظ و حراست از آنها کوشا باشد .
انسان های اولیه این تامین و امنیت را از اولین شکل گیری کانون خانواده شان ایجاد نمودند و به مرور زمان و همزمان با پیشرفت هایی که در کلیه زمینه های زندگی بشری ایجاد می گردید ، نیاز به این تامین و امنیت بیش از بیش احساس میشد.
نیاز فوق الذکر و همچنین صنعتی شدن و گسترش تکنولوزی های جدید و مخاطراتی که از این بابت برای انسان ها بوجود آمده بود باعث گردید تا با تاسیس موسسات بیمه ای و تدوین قوانین و قراردادهای بیمه امکان بر قراری پوشش های لازم و تامین امنیت جانی و مالی برای جوامع بشری فراهم گردد .
شرکت کارگزاری بیمه تامین آینده خاورمیانه نیز از جمله موسساتی می باشد که در راستای ارائه خدمات بیمه ای و تامین آرامش و امنیت برای بیمه گذاران محترم در آبان ماه سال ۹۶ تاسیس و عمده فعالیت خود را معطوف ارائه خدمت به شرکت ها تابعه هلدینگ میدکو و کارکنان محترم شرکت های مذکور نموده است و هم اکنون با بهره گیری از تجربیات ارزنده مدیران و کارکنان خود در خدمت هموطنان عزیز می باشد .

معرفی شرکت :

شرکت کارگزاری رسمی بیمه تامین آینده خاورمیانه ( سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ و با شماره ثبت ۵۱۷۱۸۶ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده و در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ مجوز شروع بکار خود را طی پروانه شماره ۱۱۱۲ از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است .

سهام شرکت مذکور عبارت است از یک میلیون سهم یکهزار ریالی که کلیه سهام آن ( ۹۹۹۹۹۸ سهم) متعلق به شرکت تامین آتیه سرمایه انسانی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (تامیدکو) می باشد .

( شرکت تامین آتیه سرمایه انسانی میدکو مستقل از هلدینگ میدکو بوده و کلیه سهام آن متعلق به کارکنان شرکت های تابعه هلدینگ میدکو می باشد .)

دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران – خیابان شهید مطهری- خیابان میرعماد – کوچه یکم – پلاک ۲ طبقه اول میباشد . ضمناً بمنظور ارائه خدمات بهتر به همکاران محترم در استان کرمان و با توجه به اینکه اهم بیمه های شرکت ها و بیمه گذاران محترم در بیمه پاسارگاد صادر میگردد لذا بیمه پاسارگاد اقدام با تاسیس باجه ای تحت عنوان ( بیمه پاسارگاد – باجه تامیدکو) در ساختمان شرکت تامین آتیه میدکو واقع در کرمان – بلوار کشاورز – بین کوچه ۲ و ۴ ساختمان تامیدکو طبقه اول نموده و همکاران این شرکت در محل مذکور آماده ارائه خدمات بیمه ای به بیمه گذاران محترم می باشند .

بمنظور آشنایی بیشتر با جایگاه این شرکت ، لزوماً مطالب زیر به اطلاع میرسد :

ارائه خدمات بیمه ای از سوی بیمه گذاران در ایران به دو شکل زیر صورت می پذیرد .
الف : ارائه خدمات مستقیم بیمه گران از طریق شعب خود در سراسرکشور
ب : ارائه خدمات از طریق نمایندگان شرکت های بیمه و یا کارگزاران بیمه مرکزی ایران
نمایندگان شرکت های بیمه چه نمایندگان حقیقی و چه حقوقی در حقیقت نماینده شرکت بیمه می باشند و به نمایندگی از سوی شرکت متبوع خدمات بیمه ای را به بیمه گذاران عرضه می نمایند . بنابراین جایگاه حقوقی آنها همان جایگاه بیمه گر بوده و بیمه گران مسئول کلیه اقدامات نمایندگان خود میباشند.
کارگزاران بیمه مرکزی ایران اعم از حقیقی و یا حقوقی در واقع نماینده بیمه گذار می باشند و به نمایندگی از سوی بیمه گذاران در خواست های بیمه ای آنها را به بیمه گران مختلف عرضه و بهترین نرخ و شرایط را اخذ و به بیمه گذار پیشنهاد می نماید.
بنابراین و با توجه به توضیح مختصر فوق ، این شرکت که شرکت کارگزاری بیمه می باشد با هدف ارائه مطلوب خدمات بیمه ای به بیمه گذاران محترم تشکیل گردیده است و به نمایندگی از سوی بیمه گذاران تمام مساعی خود را مصروف این هدف مهم قرار داده و تلاش می نماید تا در تمام زمینه ها حافظ منافع و حقوق بیمه گذاران خود باشد .

اهم فعالیت های مجاز این شرکت :

بموجب قوانین و با توجه به مجوز های صادرشده توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران این شرکت در زمینه های زیر مجاز به فعالیت می باشد .
( دریافت اطلاعات لازم از متقاضی خدمات بیمه و ارائه مشاوره به وی در خصوص نرخ و شرایط خدمات بیمه مورد تقاضا و نحوه دریافت خسارت احتمالی – تکمیل فرم پیشنهاد بیمه و امضای آن به نمایندگی از طرف متقاضی خدمات بیمه – اخذ پوشش بیمه مناسب و الحاقیه از موسسات بیمه حسب مورد برای متقاضی خدمات بیمه یا بیمه گذار – پیگیری پرونده های خسارت ، شامل اعلام خسارت و اخذ رسید آن ، تحویل مدارک و مستندات لازم برای تشکیل پرونده خسارت به موسسه بیمه و مذاکره با موسسه بیمه در خصوص خسارت به نمایندگی از بیمه گذار .

بنابراین و در راستای فعالیت های فوق ، این شرکت تلاش می نماید تا اولاً پیشنهاد های بیمه ای بیمه گذاران محترم را اخذ و پس از بررسی و پایش آنها و با هماهنگی بیمه گذار نسبت به اصلاح آنها اقدام نماید.
ثانیاً سعی میکند تا بهترین نرخ و شرایط بیمه ای را از بیمه گران معتبر اخذ و پس از تجزیه وتحلیل داده های دریافتی ، مراتب را با بیمه گذار مطرح و نسبت به صدور بیمه نامه بر اساس نظر ایشان اقدام نماید.
ثالثاً در طول مدت بیمه نامه هرگونه تغییرات مورد نیاز در شرایط بیمه نامه را پایش و نسبت به درخواست صدور الحاقی جهت تغییرات مذکور اقدام نماید .
رابعاً درصورت بروز حادثه برای مورد بیمه، به نمایندگی از سوی بیمه گذار اقدامات لازم جهت بررسی خسارت و انجام مقدمات اولیه از قبیل اعلام خسارت ، درخواست اعزم کارشناس از سوی بیمه گر، همکاری درجهت تنظیم اسناد و مدارک مورد نیاز بیمه گر برای پرداخت خسارت و…. بعمل آورد .
خامساً در طول سال و همواره در کنار و همراه با بیمه گذار در ارائه اطلاعات بیمه ای لازم به بیمه گذار و انجام خدمات بیمه ای و اجابت درخواست های بیمه گذار اقدام نموده و سعی کند حتی الامکان نسبت به حل مشکلات بیمه گذاران محترم اقدام لازم معمول دارد .

هیئت مدیره شرکت:

هیئت مدیره شرکت کارگزاری رسمی بیمه تامین آینده خاورمیانه متشکل از افراد زیر می باشد :
۱- آقای دکتر مجید معروفخانی : مدیرعامل شرکت تامین آتیه میدکو به نمایندگی از سوی سهامداران شرکت مذکور ، رئیس و عضو هیئت مدیره
۲- آقای احمد هنرخواه : مدیرعامل و عضو هیئت مدیره با ۵۰ سال سابقه فعالیت بیمه ای در صنعت بیمه کشور
۳- اقای محمد علی سیار دشتی : عضو هیت مدیره شرکت با ۵۰ سال سابقه فعالیت بیمه ای در صنعت بیمه کشور

درباره ما – کارگزاری رسمی بیمه تامین آینده خاورمیانه